Káráme-li dítě, naučí se ODSUZOVAT.                                                                                                                                                                                                                    Žije-li dítě v nepřátelství, naučí se ÚTOČIT.                                                                                                                                                                                                                    Žije-li dítě v posměchu, naučí se VYHÝBAVOSTI.                                                                                                                                                                                                                    Povzbuzujeme-li dítě, naučí se SMĚLOSTI.                                                                                                                                                                                                                    Žije-li dítě v toleranci, naučí se TRPĚLIVOSTI.                                                                                                                                                                                                                    Chválíme-li dítě, naučí se OCEŇOVAT.                                                                                                                                                                                                                    Žije-li dítě v poctivosti, naučí se SPRAVEDLNOSTI.                                                                                                                                                                                                                    Žije-li dítě v bezpečí, naučí se VĚŘIT.                                                                                                                                                                                                                    Pokud je dítě přijímáno a obklopeno přátelstvím, naučí se hledat ve světě LÁSKU!                                                                                                                                                                                                                    Řekni mi a já zapomenu. Ukaž mi a já si zapamatuji. Nech mě to udělat a já to pochopím.                                                                                                                                                                                                             DOPRAVA
BALENÍ DIDAKTICKÝCH POMŮCEK DiPo®

1 až 2 ks pomůcek DiPo® — malý balík
2 až 5 ks pomůcek DiPo® — střední balík
6 až 7 ks pomůcek DiPo® — velký balíkDidaktické pomůcky zasíláme prostřednictvím České pošty, a.s., službou „Balík do ruky”.

Balík odesíláme na Vámi uvedenou doručovací adresu.

Balík je 1 až 3 dny na cestě od předání přepravci.

Česká pošta zasílá adresátovi SMS nebo email s informací o pohybu balíku, a to ode dne jeho podání včetně všech informací týkajících se doručení balíku.

Při nezastižení je balík uložen na nejbližší poště po dobu 7 dnů.

Kontakt na zákaznický servis České pošty: 840 111 244

Aktuální ceník poštovného a balného si můžete vypočítat v sekci Ceník. Zadáte počet objednaných kusů pomůcek DiPo® a výše poštovného a balného Vám bude spočítána.

Zásilky expedujeme pouze na území České republiky.

V Olomouci dne 1. 9. 2020