Káráme-li dítě, naučí se ODSUZOVAT.                                                                                                                                                                                                                    Žije-li dítě v nepřátelství, naučí se ÚTOČIT.                                                                                                                                                                                                                    Žije-li dítě v posměchu, naučí se VYHÝBAVOSTI.                                                                                                                                                                                                                    Povzbuzujeme-li dítě, naučí se SMĚLOSTI.                                                                                                                                                                                                                    Žije-li dítě v toleranci, naučí se TRPĚLIVOSTI.                                                                                                                                                                                                                    Chválíme-li dítě, naučí se OCEŇOVAT.                                                                                                                                                                                                                    Žije-li dítě v poctivosti, naučí se SPRAVEDLNOSTI.                                                                                                                                                                                                                    Žije-li dítě v bezpečí, naučí se VĚŘIT.                                                                                                                                                                                                                    Pokud je dítě přijímáno a obklopeno přátelstvím, naučí se hledat ve světě LÁSKU!                                                                                                                                                                                                                    Řekni mi a já zapomenu. Ukaž mi a já si zapamatuji. Nech mě to udělat a já to pochopím.                                                                                                                                                                                                             ODBĚR NOVINEK
Po přihlášení k odběru novinek od nás budete dostávat aktuální informace o produktech DiPo®, slevách a akcích.
Ano, chci odebírat novinky s aktuálními informacemi o produktech DiPo®, slevách a akcích na níže uvedenou e-mailovou adresu.
Odhlásit se z odběru novinek
Je nám líto, že se chcete odhlásit z odběru novinek s aktuálními informacemi o produktech DiPo®, slevách a akcích. V případě, že si své rozhodnutí rozmyslíte, můžete se samozřejmě kdykoliv přihlásit k odběru znovu.

Vaši e-mailovou adresu vložte do pole níže a klikněte na tlačítko Potvrdit.

E-mail: